İkitelli Organize Bölgesi Saraçlar Sanayi Sitesi 2.Blok No:37 Başakşehir / İSTANBUL

Esnek Silikon Hortum 2022 Üretimi

Esnek Silikon Hortum 2022 Üretimi

Esnek silikon hortum, birçok farklı alanda kullanılan ısı, nem ve yıpranmaya karşı dayanıklı olan bir malzemedir. Hortumlar günümüzde birçok makinenin içinde, yaşam alanlarının tesisatlarında ve aklınıza gelebilecek neredeyse her alanda aktif olarak kullanılmaktadır. 

Esnek hortum ürünlerinin özellikleri, kullanım alanları, alınabileceği yerler ve fiyatları hakkında merak edilenleri yazımızda derledik. 

 

Esnek Silikon Hortum Özellikleri Nelerdir?

Esnek silikon hortumlar uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilen yardımcılardır. Hortumların kalitesiz olması, içinde bulunduğu sistemin tamamının kötü etkilenmesi anlamına gelir. 

Bir tesisatta hortum zarar gördüğünde sistem işleyişini kaybeder. Bu nedenle sistemin her bir parçasını olduğu gibi hortumların da iyi seçilmesi gerekir. Tam da bu noktada esnek silikon hortumlar tercih nedeni olmaktadır. Hortum satın almadan önce esnek hortumların özelliklerini inceleyebilirsiniz. 

  • Düşük ve yüksek ısıya karşı dirençlidir. 
  • Aşınmaya karşı dirençlidir. 
  • Nem ve rutubete karşı dirençlidir. 
  • Esnek yapısı sayesinde sürekli hareket halinde dahi olunsa hortum zarar görmez. 
  • Plastik ve PVC malzemeden yapılan hortumlara oranla çok daha uzun ömürlü ve dayanıklıdır. 
  • Yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. 
  • Birçok renk ve boyut seçeneği ile her amaca uygun bir silikon hortum bulunabilir. 

 

Esnek Silikon Hortum Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Esnek silikon hortum satın alırken malzemesinin kalitesine, tam anlamı ile ihtiyaç duyulan ürünlerin tercih edilmesine ve ürün fiyatlarına dikkat etmek gerekir. Esnek silikon hortumlar harekete karşı dayanıklıdır. Yapısında bulunan esneklik payı hortumun daha dayanıklı olmasını mümkün kılar. 

Ürünlerini satın alırken malzemenin kaliteli olduğundan emin olmanız gerekir. Firmamızdan satın aldığınız tüm silikon ürünleri kaliteli silikon malzemeden üretiriz. Üretim süreçlerinde doğrudan son teknoloji makineler yardımı ile üretim yaparız.  Böylece üretimden doğrudan satın alabilirsiniz. 

 

Esnek Hortum Nereden Alınır?

Esnek silikon hortum aracı firmalardan alınmamalıdır. Aracı firmalar üreten firmadan satın alarak ürünlerin satışını yapan firmalardır. Ancak bu firmalar üretici firmadan doğrudan satın aldığı ürünleri nakliyat ve benzeri masraflar ve kendi kazanç payını katarak müşteriye satar. 

Müşterilerin bütçe dostu silikon hortum arayışlarında doğrudan kurumsal ve üretim firmalarını tercih etmeleri tavsiye edilmektedir. 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Tıkla Ara