İkitelli Organize Bölgesi Saraçlar Sanayi Sitesi 2.Blok No:37 Başakşehir / İSTANBUL

Silikon Profil Fiyatları

Silikon Profil Fiyatları

Silikon profil fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Bu çeşitliliğin nedeni hem ürün kalitesi hem de kur fiyatlarındaki değişimlerdir. Silikon profil fiyatlarında dikkat edilmesi gereken en önemli özellik malzeme kalitesiyle fiyatlarını doğru kontrol edebilmektir. Metre kare cinsinden hesaplanır. Kullanım yerine göre ürünler değişir. Metre kare olarak 25 TL ortalama ile başlayan fiyatlar 60 – 70 TL ye kadar artış göstermektedir. Burada fiyat değişiminin nedeni ısıya dayanıklı olup olmaması, su geçirgenliği seviyesi olabilmektedir. Yeni nesil teknolojili silikon profiller sayesinde oluşabilecek büyük çaplı hasarların ufak maliyetlerle önüne geçerek hem daha konforlu hem de daha güvenli bir evde yaşama şansı sunmaktadır.

Siz de silikon profil kullanımını gerçekleştirmeden önce mutlaka bir uzman görüşü almalı, bu profilleri doğru kullanmalısınız. Doğru kullanımla silikon profillerinin kullanım süresi 20 yıldan fazladır. Kullanmadan önce kullanım alanınızı mutlaka doğru olarak hesaplamalısınız. Silikon profil incelediğimiz zaman birçok alanda kullanılan özel kimyasal karışımlarından oluşan maddedir. Silisyon atomlarından oluşan fenil veya metil gruplardan oluşmaktadır. Bu kimyasallar son derece kararlı kimyasallar olmakla birlikte sağlık açısından da gerek solunumu gerek temas halinde bile kısa veya uzun vadede her hangi bir sağlık problemine neden olmamaktadır.

Silikon profilleri hem üreticiler hem de kullanıcılar açısından hem kolay kullanımı hem de dayanıklı olması nedeniyle en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Bu silikonlar genelde sıvı olmaktadır. Silikon sıvılar oldukça kararlı olması nedeniyle bozulmaları zor ve dayanıklılık süresi uzundur.

Silikon profiller çok iyi yalıtkan olması sebebiyle kırıcı maddelerde ayrıca kağıt gibi ince yapılı malzemelerin suya dayanıklılığını artırmada kullanılmaktadır. Silikon profilleri yenilikçi bir üründür ve evlerimizde de kullanılabilmektedir.

Silikon Profil Fiyatları Nedir ?

Silikon profil fiyatları evlerimizde kullandığımız bir diğer alanı da duşakabinlerdir. Duşakabinler kullanıma bağlı olarak zaman içinde yıpranır ve köşegenlerinden su kaçırmaya başlarlar. Bu su kaçırmalar hem duşakabine hem de zemine zarar vermekle birlikte, zaman içinde alt kata su damlamasına ve fayans, laminant gibi yüzeylere de zarar vermektedir. Bu zararın önüne geçmek amacıyla silikon profiller ile suya karşı dayanıklılığı artırmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Tıkla Ara