İkitelli Organize Bölgesi Saraçlar Sanayi Sitesi 2.Blok No:37 Başakşehir / İSTANBUL

Silikon Boru
Anasayfa » Silikon Boru

Gerçekleştirmiş olduğumuz silikon boru imalatı değişik sıcaklık ortamlarına ve çeşitli kimyasallar ile temas durumlarında karşı dayanıklı olarak üretilmektedir. Olası nemli ortamlara, ısıya, basınca karşı aşırı dayanıklı olarak üretilen borular, diğer türlerine göre daha uzun süre dayanıklılık göstermektedir. Farklı Plastik ve Pvc borulara göre daha esnek türde olup, uzun müddet kullanım özelliğine sahip olmaktadır. Firmamız tarafından temin edilen, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ile satışa sunulmaktadır. Müşterilerimize temin edilen garanti kapsamı altında kullanılmaktadır.

silikon-boru

silikon-boru

 Silikon Boru Nedir ?

Kalite ve estetiğin ön plana çıktığı silikon boru çeşitlerimiz kullanım açısından birçok alanda tercih edilmektedir. Yalıtım ve dayanıklılık açısından çok uzun süre kullanım imkânı bulunmaktadır. Uzun süreli kullanım sağlayan borular firmamız güvencesi ile çok uygun fiyatlara temin edilmektedir. Tavanların, iç ve dış döşeme kısımlarında sıklıkla tercih edilmektedir. İmalatı hizmetimiz, kullanılacak zemin ve alana göre üretilen kalınlık ve yapı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Kimya ve ilaç sanayisinde, sert zeminli boyalı yüzeylerde, maddelerin birbirine temas etmesi sonucu aşınmaması için ayrıştırma amaçlı durumlarda, ısı, nem ve suya maruz kalmasını istemediğiniz her alanda kullanımını temin etmekteyiz.

Dayanıklı tüketim, uzun süreli kullanım için Silikon boru tercihlerinizde en doğru adresiz. Müşterilerimizin siparişleri doğrultusunda hareket ederek, incelik, kalınlık ve ebat beklentilerini dikkate alarak en iyi malzemelerle imalatı gerçekleştirerek uzun süreli kullanım için, çok uygun fiyatlara temin etmekteyiz. Yalıtım ve ısı ehemmiyetini en iyi seviyede koruyacak malzeme kalitesinde üretim gerçekleştirmekteyiz. Gelişen teknolojinin en verimli alanlarından faydalanarak üretim gerçekleştirmekteyiz. Çeşitleri ihtiyaçlarınızda beklentilerinize en doğru cevabı alabilmek için bizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Silikon kauçuk , karbona ve oksijene mukavemetli bir elementtir.Silikon farklı alanlarda farklı kullanım yapılarına uygun olarak çeşitli türlerde imalatımız vardır. Çok düşük ve çok yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. – 60 derece soğuğa ve + 250 derece sıcaklığa dayanıklıdır.Gıda ve ilaç sektöründe kullanıma uygundur.Makine ve kapaklarda sıcak suyla ve buharla işlem yapılan her alanda kullanıma uygundur.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Çekme Dayanımı 105
Özgül Ağırlık 1.25
Yırtılma Direnci Kötü
Aşınma Direnci Kötü
Ozona Dayanıklılık Çok İyi
Alkole Dayanıklılık Orta
Seyreltik Asitlere Dayanıklılık Çok İyi
Derişik Asitlere Dayanıklılık İyi
Hayvansal ve Bitkisel Yağlara Dayanımı İyi
Çalışma Sıcaklığı -60 C ile 250 C
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Tıkla Ara