İkitelli Organize Bölgesi Saraçlar Sanayi Sitesi 2.Blok No:37 Başakşehir / İSTANBUL

Silikon Conta
Anasayfa » Silikon Conta

Silikon conta, malzemeler, hayatımızın her alanında kullandığımız yalıtım ve izole malzemeleri içinde çok büyük işler yapmaktadırlar. Özellikle yüksek sıcaklık ve basınç altında ortaya koyduğu performans, silikon ürünlerin farklı alanlarda kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Bu özellikte bir ürün olarak göze çarpan, hayatımızın birçok alanında kullandığımız bir malzeme olarak göze çarpmaktadır. Bu contaları özellikle metal yüzeylerde, seramik, cam yüzeyler ile ister boyalı olsun ister boyasız her türlü yüzeyde çok rahat bir şekilde kullanılabildiği görülmektedir. Bu özellikleri ile dikkat çeken, izole edilmesi gereken yüzeyleri çok yüksek bir performans ile izole edebilmektedir.

silikon-conta

silikon-conta

Silikon Conta Nedir ?

Bu özelliklere sahip olan silikon conta imalatını yapan firmamız, sizlere bu konuda en kaliteli ürün işlemini gerçekleştirdiğini garanti etmektedir. Üretimimiz olan contaları, yukarıda bahsedilen alanlarda kullanmanız mümkündür. Bunun yanı sıra çok sıkı test çalışmalarından üstün performans göstererek geçen ürünlerimiz, sizlerin işlerini halledebilmek için yapı marketlerinin reyonlarında sizleri beklemektedirler. Özellikle kullanımının yoğun olarak gerçekleştiği, tesisat işlerinde sizlerin uzun süren bir performansta izolasyon yapmanız sağlanmaktadır. Ayrıca, üretilen bu ürünün imalatında her türlü yeni üretim tekniklerinden yararlanılmıştır. İmalatı için sizlere en son üretim tekniklerinden yararlanarak ürettiğimiz ürünlerimiz ile ihtiyaç duyduğunuz alanlarda ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde gidermek için çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

İmalatı

Silikon conta imalatı, kaliteye büyük önem verdiğimiz gerçeğini ürünlerimizin her birinde görmeniz açısından, bu ürünlerin üretim aşamaları ile ilgili gerekli bilgilendirme çalışmalarını sizlerin istekleri doğrultusunda yerine getirmeye özellikle önem veriyoruz. Sizler de ihtiyacınız olan firmamız aracılığı ile gerçekleştirerek kalite anlayışınızın gelişmesine katkı sağlamamıza hayret edeceksiniz. Özellikle üretim tekniklerimizde ki farklılığın ortaya koyduğu tekniklerindeki gelişmelere sizlerde şaşıracaksınız.

Karbona ve oksijene mukavemetli bir elementtir. Silikon farklı alanlarda farklı kullanım yapılarına uygun olarak çeşitli türlerde imalatımız vardır. Çok düşük ve çok yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. – 60 derece soğuğa ve + 250 derece sıcaklığa dayanıklıdır. Gıda ve ilaç sektöründe kullanıma uygundur. Makine ve kapaklarda sıcak suyla ve buharla işlem yapılan her alanda kullanıma uygundur.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Tıkla Ara