İkitelli Organize Bölgesi Saraçlar Sanayi Sitesi 2.Blok No:37 Başakşehir / İSTANBUL

Silikon Fitil

Anasayfa » Silikon Fitil

Günümüzde birçok alanda kullanılan bir ürün olan silikon fitil ile hizmet sunan firmamız aynı zamanda bu ürünün satışını da yapmaktadır. Kullanışlı bir ürün olduğundan farklı sektörlerde, çok sayıda amaca hizmet etmektedir. En çok kullanıldığı sektör, kapı ve pencere imalatıdır. Kapı ve pencere kenarlarına uygulanan bu ürün, dışarıdan yağmur suyunun girmesini engellemektedir. Aynı zamanda böcek, sinek gibi haşerelerin, pencere kenarlarından içeri girmesine engel olabilmektedir. Silikon fitilin en önemli özelliği, suya dayanıklı oluşudur. Bu özelliği ile su geçirmemektedir. Hafif bir ürün olduğundan, uygulandığı malzemeler üzerinde yük ve baskı oluşturmaz. Kapı ve pencerelerde kullanılmasının sebeplerinden biri de budur. Uygulanan pencere ve kapılar, dengesi bozulmadan rahat bir şekilde açılıp kapanabilir. Üretimi ve satışında size güvenli ürünler sunan firmamız, bu ürünün elde edilişinde son teknolojiyi takip ederek, yenilikçi bir hizmet anlayışı sunmaktadır.

silikon fitil

silikon fitil

Silikon Fitil

Silikon fitil, ana maddesi olan silikon, çok amaçlı bir madde olup, uygun fiyata sahiptir. Bu sebeple her alanda kolaylıkla kullanılmakta ve uygun fiyatı sayesinde avantaj sunmaktadır. Silikon, çevre dostu bir üründür. Geri dönüştürülme özelliği vardır. Çevre kirliliğine sebep olmadığı gibi insan sağlığına da zarar vermez. Anti bakteriyel bir ürün olan silikon, bakterileri üzerinde tutmaz. Basit bir temizlik işlemi ile hijyen sağlamak mümkündür. Temizlik sırasında kullanılan malzemeler ile kimyasal tepkimeye girerek, bozulmaz. Bükülme ve sıkışmalara karşı dayanıklı olduğundan, kapı ve pencere kenarlarında kullanımı son derece rahattır. İmalatı ve satışı konusunda hizmet sunmakta olan firmamız, sizlere bu ürünle pratik çözümler sunmaktadır.

Karbona ve oksijene mukavemetli bir elementtir. Silikon farklı alanlarda farklı kullanım yapılarına uygun olarak çeşitli türlerde imalatımız vardır. Çok düşük ve çok yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. – 60 derece soğuğa ve + 250 derece sıcaklığa dayanıklıdır. Gıda ve ilaç sektöründe kullanıma uygundur. Makine ve kapaklarda sıcak suyla ve buharla işlem yapılan her alanda kullanıma uygundur.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Tıkla Ara