İkitelli Organize Bölgesi Saraçlar Sanayi Sitesi 2.Blok No:37 Başakşehir / İSTANBUL

Silikon Hortum

Anasayfa » Silikon Hortum

Silikon malzemeler son yıllarda günlük yaşamımız içinde çok fazla yer almaktadır. Silikondan yapılmış olan malzemeler ve silikon maddesi kullanılarak yapılan bir takım yalıtımlar yabana atılmayacak şekilde yaşamımızın her alanında yer almaktadır. Silikon şeritler, silikon contalar, silikon hortumlar, silikon borular, silikon fitil, silikon profiller, silikon borular ve bu şekilde saymak ile bitmeyen silikondan yapılmış olan pek çok malzeme işlerimizi ve yaşamımızı kolaylaştırır. Özellikle silikon hortum imalatı sayesinde gerek evlerde gerekse de işyerlerinde ya da bahçelerde pek çok kullanım alanında sık sık göze çarpmaktadır. Silikon malzemelerin belli özelliklerinden en önemlisi de kolay bükülemez olmasıdır. Bu özelliğinden dolayı da silikon hortum  ve kullanımı yaygınlaşmıştır.

 

Silikon Hortum İmalatı

Hortumlar silikondan yapıldığı için ne kadar kıvırırsak ya da ne derecede bükersek bükelim kırılmaya sebep olmamaktadır. Hortum içerisinde bulunan sıvı, gaz ya da benzeri maddenin geçişini engellemektedir. Bu sayede en sık kullanım alanları olan bahçe sulama, gaz akışları ya da sıvı aktarımları gibi durumlarda geçişler silikon hortumlar bükülse dahi kırılma olmamasından dolayı akışına devam etmektedir. Silikon hortumlar özellikle de inşaatlarda ve bahçe sulama gibi alanlarda sık sık tercih edilmekte ve günlük kullanımda yaygınlaşmaya devam etmekte. Silikon hortumlar gerek açık alanlarda ve gerek ise de yer altından geçebilecek bir şekilde kullanıma hazırdır.

 

Firmamızda  silikon hortum imalatı yapılmakta olup sitemizden rahatlık ile temin edebileceğiniz silikon ve silikon fitil çeşitleri maliyet açısından belinizi bükmeyecek çok uygun rakamlardan oluşmaktadır. Herhangi bir ev ya da iş gerecinin büyük bir bölümünde kullanılan silikonlar yüksek bir verimlilik için kullanılması gereken en önemli ihtiyaç olarak göze çarpmaktadır. Birçok silikon çeşidine firmamızın iletişim sisteminden kolayca ulaşabilir ve daha detaylı bazı bilgilere sahip olabilirsiniz.

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Çekme Dayanımı 105
Özgül Ağırlık Oca.25
Yırtılma Direnci Kötü
Aşınma Direnci Kötü
Ozona Dayanıklılık Çok İyi
Alkole Dayanıklılık Orta
Seyreltik Asitlere Dayanıklılık Çok İyi
Derişik Asitlere Dayanıklılık İyi
Hayvansal ve Bitkisel Yağlara Dayanımı İyi
Çalışma Sıcaklığı -60 C ile 200 C
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Tıkla Ara