İkitelli Organize Bölgesi Saraçlar Sanayi Sitesi 2.Blok No:37 Başakşehir / İSTANBUL

Silikon Profil

Anasayfa » Silikon Profil

Müşterilerinin güvenle kullanabilecekleri son derece dayanıklı yapıya sahip nitelikleri barındıran silikon profil ile hizmet verme anlayışını benimsemiş, müşteri memnuniyetini en öncelikli hedefi olarak görmüş bir silikon imalatı gerçekleştiren firmamız mutlu müşterilerin sayılarını her geçen gün arttırmayı amaçlamaktadır. Firmamız tarafından gerçekleştirilmekte olan yüksek düzeyde bir kaliteye sahip olan imalatı gerçekleştirilmektedir.

silikon profil

silikon profil

Silikon Profil Nedir ?

Çok geniş bir kullanım alanına sahip olan silikon ürünleri ve silikon profil imalatı günlük hayatta önemli bir yere sahiptir. Hayatın hemen hemen her alanında silikon ürünleri karşımıza çıkmaktadır.Diğer elementler ile karşılaştırıldığında insan sağlığı için en uygun nitelikleri bünyesinde barındıran maddelerden biri silikon dur. Özellikle alanında lider durumda olan silikon kapı profilleri vazgeçilmez ürünler arasında yerini almıştır. Oldukça çok tercih edilen ve çok fazla satışı gerçekleştirilen silikon ürünleri arasında profil ürünleri gelmektedir. Yalnızca kapı ürünlerinde değil çok geniş bir kullanım yelpazesine sahip olan ürünler arasına girmektedir.

 

Firmamız tarafından kaliteden taviz verilmeksizin üretimi gerçekleştirilen ürünleri ayrıca satışını da gerçekleştirmekteyiz. Kaliteli silikon ürünlerini tercih edenler için vazgeçilmez adresler arasında yer alan firmamızın üretimi olan her bir hayatınıza ayrıcalık katar. Zengin profil ürün çeşitliliği bulunmakta olan firmamız ürünlerini kolaylıkla ve bütçenizi zorlamayan fiyatlar karşılığında kolaylıkla temiz etmeniz mümkün olmaktadır. Hayatın her alanında rastlayabileceğiniz ürünler arasında yerini alan silikon ürünlerini satın alma işlemini gerçekleştirebileceğiniz en güvenilir adresler arasında yerimizi almaktayız. İhtiyaç duyan müşterilerimiz firmamızın gerçekleştirmekte olduğu ürünlerinden kolaylıkla temin edebilirler.

 

Silikon Fitil Conta

Silikon profil fitil conta sağlam ve dayanıklı olmasının yanı sıra silikonun özelliğinden kaynaklı olarak mikroorganizma barındırmadan ve gerek ısı ses geçirgenliğini minimum düzeye indirmekte ve dolayısı ile yaşam alanı olan binalarda daha rahat ve huzurlu yaşam alanları meydana getirmeye imkân sağlamaktadır. İster standart kapı ölçülerinde dilerseniz de talep ettiğiniz renk çeşit ebat ve ölçüde istediğiniz temrin süresinde silere sağlayabilmekteyiz. Kolay silinebilmesi özelliğinden dolayı da son derece kullanışlıdır. Rahatlıkla temizleyebilir ve kullanımının keyfini çıkartabilirisiniz. Hazır hale getirilen son kontrolleri yapıldıktan sonra sevkiyat şekline uygun şekilde paketlenerek siz müşterilerimize eksiksiz şekilde sunulmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Tıkla Ara