İkitelli Organize Bölgesi Saraçlar Sanayi Sitesi 2.Blok No:37 Başakşehir / İSTANBUL

Silikon Fitil Fiyat

Silikon Fitil Fiyat

Silikon fitil fiyat bakımından da uygundur. Silikon fitiller karbon ve oksijen gibi elementlerin temasına karşı dayanıklı olarak üretilirler. Silikon fitiller çok farklı alanlarda farklı amaçlar için kullanılabilir. Özellikle kapı ve pencere üretimi yapan firmalar için bir yapı taşıdır. Su sızmalarını önlemek adına kapı ve pencere kenarlarına yerleştirilir. Önder silikon fitilleri kesinlikle sıvı geçişini en iyi şekilde önler. Bu da pencere imalatı yapan her firma için oldukça işlevseldir.

Hemen Bizden Fiyat Alın

 

 

Tabi ki de silikon fitiller pencerelerin kenarlarından sinek ya da böcek gibi canlıların girişini de engeller. Silikon fitiller oldukça hafiftir. Bu yüzden de üzerine konduğu herhangi bir cismin üzerine baskı yapmaz. Ayrıca silikon fitiller çok yüksek ya da çok düşük sıcaklıklara karşı oldukça dirençlidir. Sıcaklık tutma derecesi ortalama olarak -60 ve +250 olarak söylenebilir. Bu yüzden gıda ve ilaçların saklanması adına da kullanımı oldukça uygundur.

 

 Silikon Fitil Fiyat

Silikon fitil genel anlamda çok fazla kullanıma sahip olmasına rağmen silikon fitil fiyat bakımından uygundur. Her alanda kullanılan bir ürün olan silikon fitil genel anlamda diğer firmalarda daha pahalıdır. Fakat önder silikon bu ürünü oldukça uygun bir fiyata satmaktadır. Genel olarak silikon çevre dostu bir üründür. Yani doğada kolay bir şekilde hızlı olarak yok olur. Ayrıca kolay bir şekilde geri dönüştürülebilir. Hem çevreye hem de insanlara asla zarar vermez. Ayrıca yüzeyi bakteri tutmaz. Bunun dışında silikon fitil temizliği de çok kolaydır.

Basit bir bez yardımı ile kolayca temizlenebilir. Bu temizlik işlemi sırasında silikon içindeki kimyasallar asla bir tepkimeye girerek sorun çıkarmaz. Ayrıca oldukça dayanıklıdır. Pencere ya da kapı gibi bölümlerde sıkışsa bile bükülmez. Bunun dışında bu kadar dayanıklı olmasına rağmen silikon fitil fiyat oldukça uygundur. Sıcak su ya da sıcak buhara ile temas edebilir.

Sonuç olarak silikon fitil fiyat bakımından önder silikonda oldukça uygundur. Önder silikon fiyat bakımında hesaplı olmasına rağmen süper kaliteli ürünlere sahiptir. Her biri en ince işçilik ile üretildiğinden süper dayanıklıdır. Bu sayede her bir silikon fitil defalarca yıpranmadan ya da bozulmadan kullanılabilir.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Tıkla Ara