İkitelli Organize Bölgesi Saraçlar Sanayi Sitesi 2.Blok No:37 Başakşehir / İSTANBUL

Isıya Dayanıklı Fitil Conta

Isıya Dayanıklı Fitil Conta

Isıya dayanıklı fitil conta ürünleri birçok farklı yüzeyde kullanılan nem ve ses izolasyonu için oldukça fonksiyonel olan parçalardır. Silikon ürünler, uzun yıllar formunu koruyabilmesi, yüksek ve düşük ısıya karşı dayanıklı olmaları nedeni ile sürekli tercih edilmektedir.

Yüksek ve düşük sıcaklıklara dayanıklı olan fitil conta ürünleri ile doğrudan metal, cam, seramik, ahşap gibi farklı yüzeylerde kullanım gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Silikon fitil conta ürünlerinin en çok kullanıldığı alanlar ise yalıtım ve contalama işlemleridir. Bununla birlikte zaman zaman gıda ve tıp alanında da ihtiyaç duyulan bir malzeme olabilmektedir.

Isıya Dayanıklı Fitil Conta Nedir? Neden Gereklidir?

Isıya dayanıklı olan silikon fitil conta nem ve ses izolasyonu sürecinde gerekli olan parçalardan biridir. Yüzeyler üzerinde daha önceden açılmış olan deliklere yerleştirilen ısıya dayanıklı formdaki fitil contalar ile doğrudan izolasyon yapmak mümkündür.

Yüksek ve düşük ısıya karşı dayanıklı olan fitil contalar birçok farklı renk ve boyutta üretilmektedir. Silikon contaların boyutları genellikle tercih edildikleri sektöre bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Önder Silikon kurumsal imalat firmamız bünyesinde gerçekleştirilen tüm imalat işlemlerinde müşteri memnuniyeti öncelenir. Böylece gerekli duyulan birçok ürün ve silikon parça seçeneğini tek bir adresten karşılamanız mümkün hale gelmektedir.

Yüksek ve düşük sıcaklıklara karşı dayanıklı olan silikon fitil conta ürünleri aynı zamanda oldukça esnektir. Esneklik beraberinde birçok alanda meydana gelen esneme payına karşı sorunsuz bir şekilde kullanımı da olanaklı hale getirmektedir.

Isıya Dayanıklı Fitil Conta Nereden Alınır?

Isıya dayanıklı olanfitil conta ürünlerini doğrudan silikon ürün imalat firmamız olan Önder Silikon güvencesi ile temin edebilirsiniz. Arada başka aracı firmalar olmadan uygun fiyatlar ile hızlı bir şekilde kendi silikon ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Silikon ürün ihtiyaçlarınız için iletişim kanallarımızı kullanabilir, hızlı ve güvenli bir şekilde aradığınız ürünleri temin edebilirsiniz. Isıya dayanıklı olan fitil contaların yanı sıra hortum, fitil, boru, levha, profil, şerit gibi birçok silikon malzemeye doğrudan firmamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bütçe dostu fiyatlar ve dayanıklı ürünler ile silikon malzeme ihtiyaçlarınızın her birini doğrudan imalat firmamızdan karşılayabilirsiniz.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Tıkla Ara