İkitelli Organize Bölgesi Saraçlar Sanayi Sitesi 2.Blok No:37 Başakşehir / İSTANBUL

Silikon Fitil Nedir? Ne İşe Yarar?

Silikon Fitil Nedir? Ne İşe Yarar?

Silikon fitil, günümüzde birçok alanda kullanılmakta olan bir malzemedir. Profesyonel olarak üretilmiş olan silikon malzemeler bulunduran firmamız, birçok alanda kullanılabilme özelliğine sahip olan silikon malzemeler üretmektedir. Çok sayıda amaca hizmet etmekle görevli olan silikon fitil, oldukça kaliteli bir malzeme olması nedeni ile herhangi bir sorun ile karşılaşılmasını engellemektedir. Silikon fitil nedir? Ne İşe Yarar? Merak edilen bilgiler yazımızda.

Kapı ve pencere kenarlarına özellikle uygulanmakta olan bu ürün, dışarıdan içeriye yağmur suyu girmesini engellemektedir. Silikon fitilin fazlasıyla tercih edilmesinin nedeni, suya aşırı dayanıklı bir malzeme olmasıdır. Suya dayanıklı olan silikon fitil, aynı zamanda içeriye böceklerin girmesini de engeller. Peki silikon fitil tam olarak nedir? Silikon fitil fiyatları ne kadardır?

Silikon Fitil Nedir?

Silikon fitil, ana maddesi silikon olan çok amaçlı bir maddedir. Silikon fitil imalatı, bir miktar uğraştırıcı olsa da silikon fitil fiyatları oldukça uygundur. Bu nedenle her alanda silikon fitilin kullanıldığını görmek mümkündür. Silikon fitilin kullanılmasının en büyük nedenlerinden biri ise geri dönüştürülebilme özelliğine sahip olmasıdır.

Silikon fitil, çevre kirliliğine sebep olmayan bir madde olduğundan insan sağlığına da zarar vermemektedir. Anti-bakteriyel bir ürün olan silikon fitil, üzerinde bakteri bulundurmayarak insanları zararlı bakterilerden korumaktadır. Temizlik sırasında kullanılmakta olan malzemeler, silikon fitilin özelliği sayesinde silikon fitil ile tepkimeye giremez.

Silikon fitil imalatı yapılırken silikon fitilin bütün özellikleri detaylı bir şekilde test edilir. Silikon fitilin hijyenik ve dayanıklı olduğundan emin olunduktan sonra ise silikon fitilleri belirli alanlarda kullanmak ya da silikon fitillerin kullanıldıklarını görmek mümkündür.

silikon-fitil-fiyatlari

Silikon Fitil Fiyatları Ne Kadardır?

Silikon fitil fiyatları, birbirinden farklı etkenler nedeni ile artış ya da azalış göstermektedir. Bu nedenle silikon fitil fiyatları hakkında kesin ya da belirli bir fiyat söylemek mümkün değildir. Silikon fitil fiyatları, her bütçeye uygun olarak belirlenmiş fiyatlar olduğundan kişinin fiyat konusunda endişe etmesine gerek yoktur.

Silikon fitil fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız önder silikon web sitemizden telefon numaramıza ulaşabilir, silikon fitil fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Tıkla Ara